فشار رگ فولاد ورق

فشار رگ فولاد ورق

فولاد GNEE متخصص در تامین دیگ بخار و فشار فولاد کشتی سابق-سهام fabricators و تولید کنندگان تمبر ASME در سراسر جنوب شرقی آسیا. ورق فولادی رگ فشار برای بسیاری از برنامه های که در آن فشار داخل فشار اتمسفر بيشتر است استفاده می شود. آن را درمان...

چت کن

جزئیات محصول

فولاد GNEE متخصص در تهیه دیگ بخار وفشار رگ فولادصفحه سابق بورس اوراق fabricators و تولید کنندگان تمبر ASME در سراسر جنوب شرقی آسیا. ورق فولادی رگ فشار برای بسیاری از برنامه های که در آن فشار داخل فشار اتمسفر بيشتر است استفاده می شود. چون عواقب شکست فاجعه بار – اگر برای مثال یک صفحه انجام نشد نتایج انتشار vapour ابر مواد شیمیایی سمی و یا مواد منفجره و تعدادی مرگ و میر بالا می تواند می تواند متفاوت است به بسیاری از دیگر فولاد تحت درمان است.

ورق فولاد رگ فشار چیست؟

ورق فولادی رگ فشار انواع گریدهای فولادی است که برای استفاده در مخازن تحت فشار و دیگهای بخار و مبدل های حرارتی و هر کشتی که حاوی گاز یا مایع در فشار های بالا طراحی شده اند را پوشش می دهد. نمونه آشنا عبارتند از: گاز سیلندر برای پخت و پز و برای جوش سیلندرهای اکسیژن برای غواصی و بسیاری از مخازن فلزی بزرگ است که می بینید در پالایشگاه نفت و یا کارخانه تولید مواد شیمیائی. طیف عظیمی از مواد مختلف شیمیایی و مایع است که که ذخیره و پردازش تحت فشار است. این محدوده از مواد نسبتا خوش خیم مانند شیر و روغن نخل به نفت خام و گاز طبیعی و عرقیات خود بسیار کشنده اسید و مواد شیمیایی مانند متیل ایزوسیانات. پس از این فرآیند نیاز به گاز یا مایع می شود بسیار داغ است، در حالی که دیگران از آن حاوی در دماهای بسیار پایین. در نتیجه انواع مختلف فشار نمرات رگ فولادی است که موارد استفاده مختلف وجود دارد.

به طور کلی این سه گروه می توان به تقسیم. گروه کربن استیل فشار رگ نمرات وجود دارد. این فولادهای استاندارد و می تواند مقابله با بسیاری از برنامه های که در آن کم خوردگی و حرارت کم است. که حرارت و خوردگی بیشتر اثر در صفحات فولاد کروم نیکل و مولیبدن به فراهم مقاومت های اضافی اضافه شده است. صفحات در مجموع به عنوان صفحات کروم Moly فولاد شناخته شده هستند. در نهایت درصد کروم، نیکل و مولیبدن افزایش صفحات بسیار مقاوم در برابر فولاد ضد زنگ که می توانید در برنامه های کاربردی مهم استفاده می شود و که در آن اکسید آلودگی باید باشد اجتناب – از جمله در مواد غذایی و صنایع داروسازی دارید.

ساخت مخازن تحت فشار محکم از خطرات موجود تنظیم شده و در نتیجه مواد است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در عروق نیز محکم مشخص شده باشد. رایج ترین مشخصات برای فولادهای کشتی فشار استاندارد EN10028 – که در اصل اروپا – هستند و استانداردهای ASME/ASTM که از ایالات متحده هستند.

قدرت ما در خصوصیات بسیار بالا فشار صفحه رگ فولادی مورد استفاده در صنعت نفت و گاز و به طور خاص در فولاد ورق مقاوم به هیدروژن ناشی از ترک خوردگی (HIC) که در آن ما باید یکی از بزرگترین سهام در سراسر جهان است.


اگر شما راضی به ما فشار رگ فولاد ورق، به ثبت سفارشات با ما خوش آمدید. به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان دیگ بخار فشار رگ ورق فولاد و تامین کنندگان در چین، حاضر فله داغ فروش محصولات در انبار در انتخاب شما. برای ترکیب شیمیایی دقیق و رایگان نمونه کارخانه ما تماس بگيريد. قیمت رقابتی و سرویس خوب ارائه شده است.
Hot Tags: صفحه فشار رگ فولاد چین کارخانه تامین کنندگان تولید کنندگان قیمت، عمده در ترکیب شیمیایی داغ فروش سهام، نمونه رایگان

پرس و جو

محصولات مرتبط