فولاد SPCC

فولاد SPCC

ورق فولاد سرد ورق SPCC به طور کلی و فولاد، ترکیب شیمیایی آن و خواص مکانیکی معادل درجه چینی Q195 و Q215A است. در ضمن سومین حرف C مخفف سرد سرد است. هنگامی که نیاز به اطمینان از آزمون کشش، نمرات در پایان به همراه T SPCCT. شیمیایی فولاد SPCC ...

چت کن

جزئیات محصول

ورق فولاد سرد ورق SPCC به طور کلی و فولاد، ترکیب شیمیایی آن و خواص مکانیکی معادل درجه چینی Q195 و Q215A است. در ضمن سومین حرف C مخفف سرد سرد است. هنگامی که نیاز به اطمینان از آزمون کشش، نمرات در پایان به همراه T SPCCT.

ترکیب شیمیایی فولاد SPCC :

مقطع تحصیلی

سی

Mn

پ

S

SPCC

≤0.15

≤0.60

≤0.100

≤0.05

خواص مکانیکی فولاد SPCC

مقطع تحصیلی

نیروی تولید

استحکام کششی

طول عمر

SPCC

≤240

≥270

≥28

JIS G3141 SPCC فولاد ورق کاربرد:


JIS G3141 SPCC ورق فولادی نوار فولادی تحت استاندارد JIS G3141 JIS G3141 SPCC فولاد ورق نوار فولادی نوع ورق فولاد ضد زنگ سرد و فولاد سرد است ویژگی های اصلی این فولاد کارتن کم و یا بسیار پایین است و شامل دانه های خوب و Ti، عناصر آلیاژ Nb. کاربرد گسترده ای در بدن خودرو، چرخ دنده، شفت انتقال، فولاد چرخ دنده، میل لنگ، فولاد سرد و سرد برای قطعات و قطعات استاندارد و غیره است.


Gnee (TianJin) شرکت چند ملیتی تجارت، LTD شما را با محصولات با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش کامل با کمترین قیمت بازگشت. ما متعهد به برآوردن انتظار مشتری از کیفیت، قیمت و تحویل است. ما صادقانه امیدواریم که روابط بلندمدت همکاری با شما را بر اساس مزایای متقابل، روابط متقابل و توسعه مشترک برقرار کنیم. به عنوان تامین کنندگان SPCC M echanical و SPCC ما می توانیم استاندارد SPCC Chemical، SPCC Mechanical و SPCC را برای شما عرضه کنیم.

لطفا با ما تماس بگیرید: kathy@gescosteel.com


اگر شما از فولاد SPCC خود راضی هستید، با ما تماس بگیرید. به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان ورق های فولادی سرد در چین، ما به طور عمده فروش محصولات داغ را در سهام خود انتخاب می کنیم. برای ترکیب شیمیایی دقیق و نمونه رایگان، در حال حاضر با ما تماس بگیرید. قیمت رقابتی و خدمات خوب ارائه شده است.
Hot Tags: spcc فولاد، چین، کارخانه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، قیمت، فله، در انبار، ترکیب شیمیایی، فروش داغ، نمونه رایگان

پرس و جو

محصولات مرتبط