NK ورق فولاد برای ساخت کشتی

NK ورق فولاد برای ساخت کشتی

Gnee (تیانجین) چند ملیتی تجارت شرکت با مسئولیت محدود تامین ورق های کشتی سازی فولاد در دو مورد، یکی قدرت عادی است، درجه A B D E و دیگران بالاتر قدرت درجه AH36/32/40 DH36/32/40 و FH32/36/40. Gangsteel گرم نورد فولاد کشتی صفحات را از طریق طبقه بندی نه جامعه, NK...

چت کن

جزئیات محصول


Gnee (تیانجین) چند ملیتی تجارت شرکت با مسئولیت محدودعرضه ورق کشتی سازی فولاد در دو مورد یکی قدرت عادی است، درجه A B D E و دیگران بالاتر قدرت درجه AH36/32/40 DH36/32/40 و FH32/36/40.

Gangsteel گرم کشتی صفحات را از طریق طبقه بندی نه جامعه NK ABS LR BV GL کرون RIAN، CCS و نورد. علاوه بر ظروف، شرکت ما نیز تامین زاویه فولاد، مشخصات لامپ و تخت فولاد برای ساخت کشتی.


غلبه ما این است که ما می تواند سوپر ضخیم ورق فولاد در کشتی سازی به طور مستقیم از کارخانه ما در سریعترین زمان تحویل و قیمت رقابتی عرضه است. به عنوان مثال، واژینیت باکتریایی EH36 در ضخامت میلیمتر، FH32 NK در ضخامت 110 میلیمتری و GL A در ضخامت 170 میلیمتر. همه آنها ما را به مشتریان خود عرضه می تواند.

ما می تواند وعده ما ما بهترین کیفیت، زمان تحویل سریع ترین و بهترین خدمات به گسترش ما بازار خارجی فولاد دو سال استفاده کنید.

ما با مالزی، تایلند، کره، سنگاپور، اندونزی و ویتنام بزرگ کشتی سازی و روغن پلت فرم در صفحات فولاد همکاری داشته و پروفیل های فولادی. فقط رابطه خود را کشتی بزرگ حیاط مدیر دوستان که شرکت شهرت ما را صدا در بازار خارجی فولاد ایجاد کرده است.


اگر مورد نیاز مشتریان ما نیز خدمات پيش صفحات فولاد برش در firmed نقاشی و خم لوله از ورق فولاد عرضه می تواند.

GNEE فولادی NK کشتی گرید فولاد در موارد زیر:

NK FH32 NK FH36


NK EH36 NK EH32 NK DH32

NK DH36 NK AH32 NK AH36

NK B, NK

NK د، ه NK
 


فولاد GNEE بسیاری نیز دارد.لیست سهامدر کشتی سازی فلزی بشقاب, اگر شما نیاز به لیست سهام ما در کشتی صفحات کلیک کنید.


اگر هر یک در بالا درجه NK فولاد به زودی با ما تماس بگیرید لطفا نیاز، ما نقل قول رسمی ما در قیمت رقابتی پیش ما می دهد.


اگر شما راضی با ما صفحه nk فولاد برای کشتی سازی، به ثبت سفارشات با ما خوش آمدید. به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان ورق فولاد NK و تامین کنندگان در چین، حاضر فله داغ فروش محصولات در انبار در انتخاب شما. برای ترکیب شیمیایی دقیق و رایگان نمونه کارخانه ما تماس بگيريد. قیمت رقابتی و سرویس خوب ارائه شده است.
Hot Tags: nk فولاد ورق برای کشتی سازی، چین، کارخانه و تامین کنندگان و تولید کنندگان و قیمت، عمده در سهام، تركيب شيميايي، فروش داغ رایگان نمونه

پرس و جو

محصولات مرتبط