ورق فولادی RINA کشتی سازی

ورق فولادی RINA کشتی سازی

دو نوع از کسب و کار دریایی در ایتالیا وجود دارد: یکی است کسب و کار بازرسی کشتی سنتی است که با توجه به کشتی, مهندسی دریا, محصولات دریایی برای تست; دیگر کشتی وضعیت صنعتی و ارزیابی خدمات کسب و کار موجود است. دامنه خدمات شامل...

چت کن

جزئیات محصول


دو نوع از کسب و کار دریایی در ایتالیا وجود دارد: یکی است کسب و کار بازرسی کشتی سنتی است که با توجه به کشتی, مهندسی دریا, محصولات دریایی برای تست; دیگر کشتی وضعیت صنعتی و ارزیابی خدمات کسب و کار موجود است. محدوده خدمات شامل ارائه آزمون پذیرش کشتی برای عضو مربوط (صاحبان کشتیها، بیمه دریایی، charterers)، تعمیر و نگهداری دریایی ایمنی و پیشگیری از آلودگی دریایی. علاوه بر این، ایتالیایی جامعه طبقه بندی تکنولوژی خود را در زمینه ساخت کشتی به انرژی زیرساخت تدارکات ارزيابي زيست محيطي خدمات صنعتی و زمینه های دیگر بکار برده است.

امروزه جوامع ایتالیایی طبقه بندی توسط کشور ایتالیا و دیگر دولت های بیش از 70 کشور پرچم ملی به طرف را مطابق با مقررات مربوط به اتحادیه اروپا عمل مجاز نمی باشد. به عنوان جامعه طبقه بندی، مؤسسات رده بندي ایتالیایی RINA مشخصات طراحی و نظارت ساخت و ساز در رگ جامع کیفیت و ایمنی شناسایی انجام می دادند. علاوه بر این، در حالی که بازرسی و نظارت بر ساخت کشتی های پرواز پرچم ایتالیایی، ایتالیایی طبقه بندی جوامع عمل به طور مستقیم از طرف کشور ایتالیا و تاسیس روابط مستقیم و نزدیک با کشور ایتالیا از RINA تاسیس شد.

ایتالیایی طبقه بندی جوامع نیز در زمینه کیفیت، گواهینامه محیط زیست ثروت از تجربه، به ویژه برای شرکتهای متوسط در مناطق فوق صدور گواهینامه در موقعیت پیشرو است.


اگر شما راضی با ما ورق فولاد rina کشتی سازی، به ثبت سفارشات با ما خوش آمدید. به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان RINA ورق فولاد و تامین کنندگان در چین، حاضر فله داغ فروش محصولات در انبار در انتخاب شما. برای ترکیب شیمیایی دقیق و رایگان نمونه کارخانه ما تماس بگيريد. قیمت رقابتی و سرویس خوب ارائه شده است.
Hot Tags: کشتی سازی فلزی rina صفحه چین کارخانه تامین کنندگان تولید کنندگان قیمت، عمده در ترکیب شیمیایی داغ فروش سهام، نمونه رایگان

پرس و جو

محصولات مرتبط